Idzie nowe

     Witam Ciebie czytelniku na mojej nowej/odświeżonej stronie internetowej. Świat się zmienia, ja się zmieniam, to moje platformy do komunikacji z Wami i światem też się zmieniać muszą. Szczególnie zależało mi na tym, aby nowa strona była przejrzysta, prosta i funkcjonalna. Aby każdy z łatwością mógł się na niej odnaleźć i znaleźć coś dla siebie 🙂 Mam nadzieję, że mi się to udało i przypadła Tobie do gustu. 

     Nowa platforma to też nowe zakładki i więcej treści informacyjnych o mojej działalności. Powstała sekcja szkolenia, gdzie w wyczerpujący sposób opisuję każdy z trzech leveli mojego autorskiego szkolenia #chabowskiathletictrainingsystem. Gdy sytuacja z wirusem się unormuje, to z pewnością wrócę do WAS z nowymi terminami szkoleń, które znajdziecie na stronie i innych moich kanałach social media.

     Kolejną nowością są rekomendacje, gdzie inne biegaczki i biegacze opisują jakość moich usług i współpracę ze mną. Są to prawdziwe historie ludzi – biegowe historie, które mogą być też dla Was elementem motywacyjnym do rozwoju i pracy nad sobą. 

     Jest też zmieniona formuła konsultacji online. Nie każdy chce mieć, tudzież może sobie pozwolić na stałą opiekę trenerską. Dlatego zdecydowałem się wprowadzić przystępną usługę konsultacji online. To proste 👉 wypełniasz formularz konsultacji, następnie umawiasz się ze mną na konkretny termin rozmowy i dostajesz ode mnie link do wirtualnego pokoju, gdzie się widzimy, słyszymy, a ja także mogę udostępnić Tobie mój ekran, by pokazać Ci materiały związane z tematem konsultacji. 

     Jest także Newsletter. Zachęcam wszystkich do subskrypcji, aby być na bieżąco z pojawiającymi się materiałami i treściami. Subskrybenci będą także otrzymywać specjalne materiały premium oraz będą mieli pierwszeństwo w zapisach do bezpłatnych webinarów online, gdzie liczba uczestników zawsze będzie limitowana. Jednym słowem warto się zapisać. 

     Nowa strona to też postanowienie. Chcę więcej pisać na blogu, bo ostatnimi czasy cienko z tym było. Z jednej strony będzie więcej treści interaktywnych video, z drugiej strony tradycyjną nogę też trzeba wzmacniać i słowo pisane po prostu musi być. W planach na pierwszy ogień pójdzie seria wpisów #akcja wytop, która będzie opisywać mój powrót do biegania po kontuzji, ale mam też kilka niespodzianek w zanadrzu. 

Subskrybujcie, czytajcie, oglądajcie 🙂 Enjoy. 

#bądźkumpelaudostępnij #bądźkumpeludostępnij 

Dodaj komentarz

Udostępnij Facebook

Warto przeczytać również

Kenia. Tydzień aklimatyzacyjny.

     Dzika Afryka wita 🙂 To jest mój pierwszy wyjazd do Kenii, a bardziej szczegółowo do Iten, czyli home of champions. Wpis ma dotyczyć

Maraton w Enschede 2021-Relacja

Cześć!  Nazywam się Marcin i jako tako od biedy biegam maratony 🙂 Jak już mowa o biedzie, to parafrazując Rafała Paczesia “jeb…. bie…..”. No dobra,

Teneryfa-Część 1

Zgrupowanie na Teneryfie Część I   Tyle się działo, że sam już nie wiem od czego by tu zacząć i czy o wszystkim chce napisać