#CATS, czyli wstępniak powitalny

Cześć. 

Cieszę się, że tu jesteś. Być może to właśnie Ty zainspirowałeś mnie do działania zadając pytania, prosząc o porady albo po prostu dając mi znać, że to co robię i jak to robię motywuje Cię do działania. Jesteś albo właśnie stajesz się świadomym swoich problemów biegaczem. Mnie zajęło kilka dobrych lat zanim dojrzałem do pewnych decyzji. Zanim uwierzyłem, że moje odczucia i przekonania są słuszne, że można wykonywać robotę inaczej, a nie ?zatęchłymi? metodami. W tym czasie popełniłem wiele błędów i doznałem kilku porażek. Chcę podzielić się z Tobą moją historią i pokazać podwaliny przyświecające formowaniu #cats czyli systemu pracy nad sobą i trenowanymi przeze mnie biegaczami. #ChabowskiAthleticTrainingSystem to moja filozofia prowadzenia świadomego biegacza, który umiejętnie pracuje nad ciałem, jego sprawnością i mądrze trenuje, aby w zdrowiu realizować postawione sobie sportowe cele.

Od 17 lat funkcjonuję w świecie biegowym. Jak daleko sięgam pamięcią, zawsze miałem coś do powiedzenia w zakresie treningu, planu przygotowań do imprez docelowych. Często jako ten ?młody i głupi? inspirowałem dyskusje, dzięki którym wychodziłem z błędnego przekonania lub wręcz przeciwnie, utwierdzałem się w słuszności stawianych tez. W swojej karierze biegacza zmagałem się z powszechnymi urazami i nieoczywistymi kontuzjami, na które zapracowałem sam przez wiele lat. Sam, ponieważ ślepo wierzyłem w czyjś plan na mnie. Sam, ponieważ, zbyt długo nie pozwalałem uwolnić się temu wewnętrznemu przeczuciu, że coś jest nie tak. Sam, ponieważ czasem chciałem za bardzo. Sam, ponieważ stawiałem wszystko na jedną kartę. Ja byłem z tym sam, ale Ty się nie martw, jestem tu po to, żeby nauczyć Cię jak to robić.

Praca nad sobą, może przybrać różne formy, ale w przypadku #cats jest to najpierw rewizja stanu organizmu i określenie punktu zero. To swoisty rachunek sumienia dotychczasowej pracy treningowej, pozwalający na dogłębną analizę mocnych i słabych stron. Kiedy ten krok mamy za sobą, określamy i wdrażamy plan naprawczy ? nie obawiaj się ? będę Twoim przewodnikiem, pokażę jak ćwiczyć i zmieniać nawyki. Uprzedzam jednak, że droga nie jest łatwa, potrzeba determinacji, systematyczności oraz Twojego zaangażowania. Potrzeba również dyscypliny, szczerości i dzielenia się swoimi odczuciami, z mojej strony możesz w 100% na to liczyć.

#ChabowskiAthleticTrainingSystem to jeden z aspektów mojej działalności, to jednak nie koniec mojego zaangażowania w zwiększanie świadomości wagi pracy u podstaw. Życzyłbym sobie, aby czas spędzony na mojej stronie przynosił Ci korzyści w postaci wiedzy, którą zastosujesz w codziennym treningu. Będę dążył do tego, aby treści tutaj zawarte były wartościowe, ciekawe i inspirujące. Uprzedzam – nie mam zamiaru bombardować Cię pustymi sloganami, stawiam na jakość prezentowanych treści – nie spodziewaj się codziennych artykułów, nie do tego dążę. Częstotliwość pojawiających się wpisów będzie nieco mniejsza w porównaniu do mojej aktywności w social mediach – swoją drogą zajrzyj na fanpejdż na FB, moje stories na Instagramie i bądź na bieżąco z moimi tipami, kotami i treningową rutyną.

Pamiętaj, że w dalszym ciągu jestem wyczynowym biegaczem i chciałbym przysporzyć Ci jeszcze trochę emocji jako reprezentant naszego kraju na największych imprezach krajowych i międzynarodowych. Postanowiłem zrobić coś dla Ciebie, dlatego będzie mi niezmiernie miło, kiedy wejdziesz ze mną w interakcję, komentując i udostępniając stworzone przeze mnie materiały. Będzie to dla mnie informacja zwrotna, że praca, którą wykonuję jest dla Ciebie wartościowa i potrzebna, a z drugiej strony pozwoli mi również na dalszą pracę nad sobą i szlifowaniem mojego warsztatu.

Już teraz zapraszam Cię do kontaktu i współpracy. Odwiedź zakładkę TRENUJ ZE MNĄ i dołącz do mojego TEAMU, w którym liczba miejsc jest ograniczona. Dołożę wszelkich starań, żeby ukierunkować Cię na realizację postawionego celu, pamiętaj jednak, że w tym procesie nie będziesz sam.

Dodaj komentarz

Udostępnij Facebook

Warto przeczytać również

Kenia. Tydzień aklimatyzacyjny.

     Dzika Afryka wita 🙂 To jest mój pierwszy wyjazd do Kenii, a bardziej szczegółowo do Iten, czyli home of champions. Wpis ma dotyczyć

Maraton w Enschede 2021-Relacja

Cześć!  Nazywam się Marcin i jako tako od biedy biegam maratony 🙂 Jak już mowa o biedzie, to parafrazując Rafała Paczesia “jeb…. bie…..”. No dobra,

Teneryfa-Część 1

Zgrupowanie na Teneryfie Część I   Tyle się działo, że sam już nie wiem od czego by tu zacząć i czy o wszystkim chce napisać