Trener biegania

Dla kogo?

Opieka trenerska online to oferta skierowana do wszystkich biegaczy amatorów, ale też tych, którzy predysponują do biegania wyczynowego. Jeżeli zależy Tobie, aby trenować efektywnie oraz biegać skutecznie to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Dlaczego ja?

Trenuję już 17 lat, a trenowaniem innych zajmuję się od 2012 r. Przez ten długi okres uzbierałem cały bagaż doświadczeń pracując z trenerami polskimi i zagranicznymi. W ciągu swojej bogatej kariery poznałem wielu ludzi sportu, a także poznałem wiele systemów treningowych. Ludzie, a tym samym biegacze różnią się od siebie, są na innym poziomie wytrenowania i dosłownie każdy z nich ma inne problemy i dysfunkcje do rozwiązania.

Indywidualne podejście

Uważam, że najlepszym sposobem, aby osiągnąć zamierzone cele sportowe, a przy tym zachować zdrowie i cieszyć się ciągłością treningu jest indywidualizacja planu treningowego. Trener jest właśnie tą osobą, która musi poznać zawodnika i dobrać taki zestaw środków treningowych, aby zawodnik stale się rozwijał nie tracąc zdrowia i czasu na leczenie urazów i kontuzji.

Priorytety

W pracy z podopiecznymi moim głównym priorytetem jest praca nad sprawnością, motoryką i techniką zawodnika, co zawsze przekłada się na prędkość biegu, a tym samym na wynik na mecie. Sprawny i mobilny aparat ruchu powinien być fundamentem każdego sportowca, który przekłada się na ogólne samopoczucie i jakość życia codziennego. Gdy do sprawności i siły dodasz mądrze ułożony trening biegowy, to możesz być pewny, że nowy rekord życiowy będzie skutkiem, a nie przypadkiem!

Pakiet Opieka Trenerska Online przewiduje:

Kompleksową analizę dotychczasowego treningu
Realne ustalenie celów sportowych
Planowanie i ustalenie kalendarza startowo – treningowego
Zindywidualizowany plan treningowy raz w tygodniu
Bieżące konsultacje online
Konsultacja video przez Skype
Porady dotyczące suplementacji, diety i doboru sprzętu treningowego
Monitoring parametrów krwi i analizę badań wydolnościowych

Jak to wygląda w praktyce?

1 Abym mógł Cię poznać wypełnij proszę formularz treningowy (tutaj)
2 Następnie umówimy się na zapoznawczą rozmowę video (skype), gdzie zapoznam Cię ze szczegółami treningu oraz wyznaczymy cele sportowe.
3 Na sukces naszej współpracy składa się Twoja regularność w prowadzeniu dziennika treningowego oraz opis samopoczucia, który w znaczący sposób pomoże mi w analizie Twoich postępów.